põlva väikeloomakliinik, põlva loomakliinik, põlva looma kliinik, põlva kliinik, polva väikeloomakliinik, polva loomakliinik, polva looma kliinik, polva kliinik, loomakliinik, väikeloomakliinik
Kontakt > Kliinikust

Kliinikust


Põlva Väikeloomakliinikus võtsin esimesed patsiendid vastu 1993. aasta augustis. Alguses oli tööruumiks üks väike ja pime ruum veterinaarkeskuse majas. Kõrvalruumis tegi oma igapäevatööd riigi poolt tasustatud jaoskonna loomaarst. Algus tundus küll rohkem noore inimese mõttetu sehkendamisena. Esimesed aastad võtsin loomi vastu õhtuti pärast põhitööd veterinaarlaboratooriumis. Ruumid ja töövahendid olid väga algelised, kuid kuna käisin igal suvel Saksamaal  loomakliinikutes end täiendamas, oli mul selge ettekujutus, kuhu see “koeraputkandus” kunagi välja peaks jõuma.

Praegu töötab kliinikus 2 loomaarsti ja 2 abilist. Kliiniku ruumid on tasapisi laienenud ja kunagise “koeraputka”  kohta polegi enam piinlik loomakliinik öelda.

Kliinikul on vajalikud seadmed ja aparaadid. Sisustatud on ajakohane laboratoorium, statsionaar, röntgeniruum, operatsioonide ruum ja vastuvõturuumid.

Eve Kinnunen
Loomaarst


Aastal 1993


Aastal 2008


Aastal 2008

Põlva Väikeloomakliinik
Home Home